نمای زیبایی از شهر تفلیس. دورنمای تفلیس در شب. تصویر زیبای تفلیس ور رودخانه. فضای کنار رودخانه در شب. یکی از میادین اصلی تفلیس، در شب. قسمت شمالی تفلیس. آبنمای بزرگ تفلیس.
 
 
 
   
 

منطقه تاریخی توشتي

 

گرجستان - منطقه تاریخی توشتي (Tusheti)

 

توشتي (Tusheti) منطقه ای تاریخی در شمال شرق گرجستان است كه شامل پارك ملي توشتي و منطقه حفاظت شده توشتي مي باشد محدوده وسيعي است در شرق گرجستان  كه از كاختي تا مرز روسيه امتداد پيدا كرده است.

اين پارك داراي كوهها و تپه هاي مختلفي است كه براي علاقه مندان به كوهپيمايي مي تواند جالب باشد. براي بازديد از اين پارك مي توانيد به روستاي پشاولي برويد كه در 32 كيلومتري شهر تلاوي قرار دارد

 یکی از  بناهای منحصر به فرد این منطفه، برج های دارتلو می باشد که برای مقاصد مختلفی از جمله نگهبانی استفاده می شدند. این مکان محلی مناسب و متنوع برای چوپانان می باشد که دام های خود را برای چراه به این مکان می آوردند.

نکته جالب در مورد توشتي است که ورود و پرورش خوک ممنوع است و خوردن آن در این منطقه حرام می باشد. توشتي  پس از سقوط سلطنت متحد گرجستان ، این مکان  تحت حکومت پادشاهان کاکهیتان در قرن پانزدهم آمد.

 

 
   

© 2011-2012 Georgia Tour (تور گرجستان) All rights reserved.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2012 طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2012