نمای زیبایی از شهر تفلیس. دورنمای تفلیس در شب. تصویر زیبای تفلیس ور رودخانه. فضای کنار رودخانه در شب. یکی از میادین اصلی تفلیس، در شب. قسمت شمالی تفلیس. آبنمای بزرگ تفلیس.
 
 
 
   
 

جشنهای سال نو

 

جشنهای سال نو ادامه خواهد داشت

هنوز در گرجستان حال و هوای سال نو میلادی برقرار است و جشنها تا اواسط ژانویه ادامه دارند.

در بالاترین پارک تفلیس یک رینگ اسکیت سواری وجود دارد که تا پانزدهم ژانویه بطور رایگان کودکان را میپذیرد. در بخشی دیگر از پارک نیز ماسکهای قهرمانان داستانهای کودکانه یا کارتونی برای بچه ها توزیع میشود.در این پارک کنسرت، نمایشهای خنده آورنیز اجرا میشود و غرفه های فروش کالا نیز دایر هستند.

سیرک تفلیس نیز از تاریخ 5 تا 20 ژانویه روزی دوبار برنامه اجرا میکند. هزینه بلیط ورودی از 5 لاری تا 15 لاری میباشد. بلیط را میتوان از گیشه فروش بلیط در محل ساختمان سیرک تهیه کرد.

تفلیس امسال نیز همانند سال گذشته سال نو را بدون برف آغاز کرد و امروز هوا آفتابی و درخشان بود اما در غرب گرجستان و در استان آجارا برف درست و حسابی باریده است ومناطق اطراف باتومی سفید پوش گشته اند.

در این حال و هوای شاد جشنهای سال نو متاسفانه خبرهای بدی هم منتشر شده است. در مراسنم آتش بازی های سال نو دو نفر چشمان خود را از دست دادند. به گزارش خبرگزاری جی اچ ان یک جوان 19 ساله و یک مرد 44 ساله قربانی مراسم آتش بازی در سال نو گشتند و بینایی خود را بطور کامل از دست دادند.

به امید اینکه همیشه همه خبرها خبر خوش باشند.

 
   

© 2011-2012 Georgia Tour (تور گرجستان) All rights reserved.

Web Design by Parsian CMS, Web Hosting by Parsian Networks 2004-2012 طراحی وب با استفاده از مدیریت محتوا شبکه پارسیان, دامنه و هاستینگ توسط شبکه پارسیان 2004-2012